Saç Bakımı

Bira ile Saç Uzatmak

Benim saçlarım çok az uzuyor, saçlarım çok cansız ve bu amaçla hacimli saçlara kavuşmak için kullanacağınız tek yöntem kesinlikle Bira Yöntemi ile Saç Uzatma…

Bira ile Saç Uzatmak için, birayı saçlarınıza uyguladıktan sonra biranın saçlarınıza olan farkını hissedince çok şaşıracaksınız. Birayı saçlarınıza uygulamadan önce kesinlikle saçınızı şampuanla yıkayınız. Yurt dışında bira tekniğe ile saç uzatmak gerektiğince tanınmış olup, alkolsüz bira kullanmanızda rastgele bir sakınca yoktur.

Bira ile Saç Uzatmak

Saçlarınızı yıkadıktan sonra birayı ocağınızın üstünde ısıtarak asitleri yok edilir. Bira ocağın üstünde aşağı yukarı olarak 1-2 dakika kaynatılır ve soğutularak kullanıma hazır duruma getirilir. Bira, şerbetçi otu ve arpa mayalandırılarak yapılıyor. İşte bu maya yardımıyla saçlarınızın bütün protein gereksinimi karşılanmış olacaktır.

Bira Yöntemi ile Saç Uzatma özelliği dışında bira saçları koruyucu bir tabaka gibi boyalı saçları uzun vakit muhafaza eder, saç tellerini onarır ve boyanın akmasını önler. Yani boyanan saçların ömrünü uzatıyor. Genellikle bakır, kızıl vb. gibi renklere saçını boyatan hanımlar bu kürden çok memnun kalacaklardır.

Biranın Saça Uygulanışı Nasıl Olmalıdır?

Yıkamış bulunduğunuz saçlara bira özenle dökülür. Bütün saçların bira ile ıslanmasına özen gösterin. Sonra saçlarınızı elinizle sıkın ve saç diplerine masaj yapın. Birayı bütün saç ve diplerine uyguladıktan sonra saç toplanır. 5 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile saçlar durulanır.

Bira ile saçlarına bakım yapan dünya starlarının da bulunduğu bilinmektedir. Kozmetik ürünlerin yanı sıra Bira Yöntemi ile Saç Uzatma kullananların daha memnun kaldığı oluşturulan yorumlarla tespitlidir. Biranın maya etkisinin daha uzun vakit saçınızda kaldığı düşünülürse daha etkili bulunduğu kaçınılmaz olacaktır.

Saçlarınızı fön yaptıktan sonra ipek gibi yumuşacık bulunduğunu görecek ve ne kadar basit biçim aldığını görünce şaşıracaksınız. Saçınızda rastgele bir biçimlendiricinin olmamasına karşın bu kadar hacimli duruşu sizi çok memnun bırakacak ve bu yöntemden muhakkak vazgeçemeyeceksiniz.

Bu saç bakımı tekniğini beğeneceğinizi ve memnun kalacağınızı ümit ederek yumurta akı ile peçete maskesi tarifimiz amacıyla bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı