Diyet

Yağ Yakmak İçin Yoğurt Kürü

Yaz mevsiminde sıklıkla tükettiğimiz malzemeyi şimdi Yağ Yakmak İçin Yoğurt Kürü ile sizlere mucize bir tarifle sunuyoruz.

Yaz mevsiminde hızlı kilo vermek için diyet yaparken hem aç kalmamak hem de ihtiyacımız olan tüm minerallari almak adına sizlere yağ yakan yoğurt kürü tarifi veriyoruz. Bu sayede yaza girmeden daha fit olmak sizin elinizde.

Hızlı kilo verdiren ve yağ yakımını hızlandıran oldukça pratik bir tarif. Seher Akgül’ün de önerdiği yağ yakan yoğurdun hazırlanışını yazımızın detayında bulabilirsiniz. Mutlaka denemelisiniz.

Yağ Yakmak İçin Yoğurt Kürü Malzemeleri

  • 1 kase yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı toz zerdeçal
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı toz tarçın
  • 1 çay kaşığı acı pul biber
  • Yarım elma rendesi
  • 2 yemek kaşığı yulaf
  • 1 tatlı kaşığı keten tohumu

Yağ yakan yoğurdun hazırlanışı ve tüketimi:

1 kase yoğurdun içerisine, 1 tatlı kaşığı toz zerdeçal, 1 çay kaşığı karabiber, 1 çay kaşığı toz tarçın, 1 çay kaşığı acı pul biber, yarım elma rendesi, 2 yemek kaşığı yulaf, 1 tatlı kaşığı keten tohumu ilave edin ve tüm malzeme birbirine karışacak şekilde karıştırın.

Daha sonra hazırlamış olduğunuz yağ yakan yoğurdunuzu gün içerisinde, yanında başka yiyecek olmadan ana öğün olarak tüketiniz.

Not: Yağ yakan yoğurdu ara öğün olarak tüketmek isteyenler, bu karışımın içerisine yulaf eklememelidir.

Seher Akgül‘ün de önermiş olduğu kilo verdiren yoğurt tarifi ile elde ettiğimiz kürü ana öğün olarak haftada 3 kez, ara öğün olarak 4-5 kez tüketebilirsiniz.

Yağ Yakmak İçin Yoğurt Kürü

Düzenli tüketildiği taktirde hızlı kilo verdirir, yağ yakımını hızlandırır, uzun süre tokluk hissi verir ve içerisinde bulunan baharatlar sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir.

KadınaHas

KadınaHas - Kadın ve Yaşam Platformu ile Sizlere Kadın ve Aile Dünyasından Güncel, Faydalı ve Yararlı Bilgiler Sunuyoruz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı